Friday Results

SPORT SCHEDULE FOR 8/16/19   LEGION WORLD SERIES  (SHELBY,NC)   DANVILLE, IL__13______VS ALBUQUERQUE,NM___2_______3PM   DESTREHAN,LA___9_____VS FESTUS, MO___1______6PM   Standings Stars Stripes Destrehan LA - Post 366 2-0 Idaho Falls ID - Post 56 1-0 Festus MO - Post 253 1-1 Randolph Co. NC - Post...

Thursday Results

SPORT SCHEDULE FOR 8/15/19   LEGION WORLD SERIES  (SHELBY,NC)   DESTREHAN, LA__12_____VS DANVILLE, IL___1_____9AM 6 Inn   FESTUS,MO___4_____VS ALBUQUERQUE,NM____1_____12PM   FARGO,ND___2_____VS IDAHO FALLS,ID_____7____3PM   SHREWSBURY, MA___4______VS RANDOLPH CO, NC___8______6:30PM

Saturday Schedule

SPORT SCHEDULE FOR 8/10/19   REGION 2C   SLEEPY EYE_______AT STARK_______1PM  ON KNUJ   HANSKA_______AT SPRINGFIELD______1PM   TIEBREAKER’S-       REGION 6C   SEE BRACKET     REGION 7C   SEE BRACKET         SECTION 3B  (AT CHANHASSEN)   EAGAN_______VS CHASKA________2PM   WINNER_______VS CHANHASSEN________5PM

Wednesday Schedule

SPORT SCHEDULE FOR 8/7/19   REGION 2C   (GAME FOUR)   NEW ULM_______AT HANSKA________7;30PM  ON SAM   LAMBERTON________AT SLEEPY EYE_______7:30PM

Thursday Schedule

SPORT SCHEDULE FOR 8/8/19   SECTION 3B  (ELIMINATION GAME)   PRIOR LAKE______AT BURNSVILLE______7:30PM       REGION 7C  (ELIMINATION GAME)   BROWNTON_______VS CARVER_______7:30PM   IN COLOGNE

Friday Schedule

SPORT SCHEDULE FOR 8/9/19   REGION 2C    (GAME 5)   SPRINGFIELD_______AT NEW ULM__________7:30PM   STARK_________AT LAMBERTON_______7:30PM       REGION 6C  (ELIMINATION GAME)   HENDERSON_______VS MORRISTOWN_______7:30PM   ST CLAIAR_______AT BLUE EARTH________7:30PM       REGION 7C  (ELIMINATION GAME)   CARVER_______VS BROWNTON________7:30PM   IN COLOGNE       SECTION 3B ...

Tuesday Schedule

SPORT SCHEDULE FOR 8/6/19   REGION 2C   (GAME THREE)   LAMBERTON_______AT NEW ULM_______7;30PM   SLEEPY EYE_______AT HANSKA______7:30PM   STARK_______VS SPRINGFIELD______7:30PM   ON SAM (IN LEAVENWORTH)       SECTION 3B   (GAME THREE BEST OF THREE)   EAGAN________AT VICTORIA________7:30PM    

Sunday Results

SPORT SCHEDULE FOR 8/4/19   REGION 2C   SPRINGFIELD___5_____AT SLEEPY EYE___7____1:30PM (1-1)                                 (1-1) HANKSA__1_____AT LAMBERTON___7___4:30PM (o-2) ...

Friday Schedule

  SPORT SCHEDULE FOR 8/2/19   SECTION 3B  (GAME 1 BEST OF 3)   PRIOR LAKE_______AT CHANHASSEN_______7:30PM   BURNSVILLE________AT CHASKA______7:30PM   EAGAN________AT VICTORIA________7:30PM         REGION 7C   WATERTOWN________VS COLOGNE________7:30PM  IN COLOGNE

Wednesday Results

SPORT SCHEDULE FOR 7/31/19   NON LEAGUE   MOUNTAIN LAKE___13_____AT NEW ULM____16_____7:30PM         SECTION 3B  ( GAME 3 BEST OF 3)   PRIOR LAKE__11_____AT SHAKOPEE_____7___7:30PM (PRIOR LAKE WINS SERIES 2 TO 1)

Latest news

Follow us

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe