Monday Results

SPORT SCHEDULE FOR 02/10/20   BOY’S BASKETBALL   NEW ULM__79_____AT BELLE PLAINE___75____7:30PM   S.E.S.M._82_______AT RED ROCK CENTRAL__65_____7:45PM   DAWSON/BOYD___74_____AT WABASSO__68_____7:30PM   ST CLAIR__59_____AT NICOLLET___78_____7:15PM   TRU/MLGHEC__46_____AT MARTIN CTY WEST___41____7:15PM   LOYOLA__68_____AT CLEVELAND___59_____7:15PM   MADELIA___69_____AT L.C.W.M.___67_____7;15PM  OT   ALDEN/CONGER/GE___54____AT JAN/WAL/PEM___64_____7:15PM  OT       GIRL’S BASKETBALL   ST JAMES___52____AT...

Class A State Boy’s Hockey

Class A State Boy's Hockey Link:         https://legacy.mshsl.org/Brackets/bracket.asp?tournamentId=147&bracketId=222

Monday Results

SPORT SCHEDULE FOR 11/2/20 VOLLEYBALL ST JAMES__3______AT BLUE...

Thursday Results

SPORT SCHEDULE FOR 06/25/20   CROW RIVER   ST BONI____1____AT WINSTED___11____7:30PM   8 INN   CARVER___2______AT WATERTOWN____8____7:30PM    

Thursday Results

SPORT SCHEDULE FOR 02/20/20   BOY’S BASKETBALL   L.C.W.M.__42_____AT NEW ULM__70____7:30PM   WORTHINGTON__61_____AT ST PETER___78____7:30PM   ST JAMES__69_____AT TRU/MLGHEC___56_____7:30PM   FAIRMONT___59_____AT REDWOOD VALLEY__74____7:30PM   SPRINGFIELD___96_____AT WINDOM__45_____7:30PM   MEDFORD___39_____AT CLEVELAND____43____7:30PM   JACKSON CTY CENTRAL__76_____AT MARTIN CTY WEST___59____7:30PM   CENTRAL__51______AT JAN/WAL/PEM___57____7:30PM   WAT/ELY/MOR__85_____AT BELLE PLAINE__74____7:30PM   RED ROCK...

Thursday Results

SPORT SCHEDULE FOR 07/23/20   CROW RIVER   NEW GERMANY__0_____AT WACONIA___7____7:30PM       RIVER VALLEY   GAYLORD__3______AT JORDAN___5____7:30PM   CHASKA__0_____AT VICTORIA____7____7:30PM         18U LEGION   LESUEUR/HEN__4______VS NEW ULM___5____6:30PM  AT JOHNSON    

Monday Results

SPORT SCHEDULE FOR 10/12/20 VOLLEYBALL M.V.L.___1____AT G.F.W.___3____6:30PM   ON...

Thursday Results

SPORT SCHEDULE FOR 01/30/20   BOY’S BASKETBALL   NEW ULM__73_____AT BLUE EARTH___77_____7:30PM   WASECA_69_______AT ST PETER__54____7:30PM   ST JAMES__52_____AT FAIRMONT__74_____7:30PM   SLEEPY EYE__35______AT M.V.L.___89____7:30PM   MARTIN CTY WEST________AT TRU/MLGHEC________7:30PM   CLEVELAND__48______AT RANDOLPH__81_____6PM   SIBLEY EAST___39______AT SW CHRISTIAN___61_____7:30PM   MAYER LUTHERAN__51_____AT LESUEUR/HEN___57___7:30PM   CENTRAL__57_____AT BELLE...

Friday Results

SPORT SCHEDULE FOR 06/25/20   TOMAHAWK EAST   SLEEPY EYE____8____AT STARK___0____7:30PM   GIBBON___6_____AT HANSKA____7____7:30PM       CROW RIVER   BROWNTON__14______AT HAMBURG___2____7:30PM   MAYER___0_____AT WACONIA___5____7:30PM       SENIOR BASEBALL   SEARLES BULLHEADS___10_____AT LECENTER___3______7:30PM

Latest news