knuj

SPORT SCHEDULE FOR 2/9/18

 

BOY’S BASKETBALL

 

FAIRMONT__48_____AT PIEPSTONE__50_____3PM

 

SLEEPY EYE__50_____AT S.E.S.M.__67_____7:30PM

 

TRI CITY UNITED__61_____AT G.F.W.___76___6:30PM

 

CENTRAL MN CHRISTIAN__70____AT B.L.H.S.___54_____2PM

 

JAN/WAL/PEM__64_____AT L.C.W.M.__46____7:30PM

 

CLEVELAND__34_____AT ALDEN/CONGER__50____7:30PM

 

LOYOLA_49______AT MADELIA_39_____7:30PM

 

ST CLAIR______AT MLGHEC/TRU_______7:30PM

 

LAKEVIEW__57_____VS RED ROCK CENTRAL__43___7PM  AT SW MN STATE

 

 

 

GIRLS BASKETBALL

 

TRI CITY UNITED_63______AT G.F.W.___45_____5PM

 

M.V.L59._______AT CATHEDRAL___72____2PM

 

CENTRAL MN CHRISITIAN__68_____AT B.L.H.S.__43_____5PM

 

MADELIA_39_____VS IMMANUEL LUTH__30____1PM  IN NICOLLET

 

JAN/WAL/PEM_____VS TRU/MLGHEC______1:30PM  IN NICOLLET

 

CLEVELAND__59____AT NICOLLET/LOY___68___3:15PM

 

ST CLAIR__52____VS ALDEN/CONGER/G.E.___58____2:45PM   IN NICOLLET

 

L.C.W.M.__61____VS MARTIN CTY WEST__53____4:30PM  IN NICOLLET

 

LAKEVIEW__37_____VS RED ROCK CENTRAL__53____5PM  AT SW MN STATE

 

 

 

BOY’S HOCKEY

 

REDWOOD VALLEY________AT WILLMAR_______1PM

 

 

GYMNASTICS

 

BIG SOUTH MEET:

  1. WORTHINGTON
  2. NEW ULM

 

 

 

DANCELINE

 

SECTION MEET AT BLOOM. KENNEDY:

JAZZ-1.CANNON FALLS 2.P.A.C.T.  6.CATHEDRAL

kICK-1.CANNON FALLS 2.P.A.C.T.  5.CATHEDRAL

 

SECTION MEET AT MONTEVIDEO

 

 

 

MEN’S BASKETBALL

 

HAMLINE__71______AT CARELTON__62_____3PM

 

CONCORDIA__56_____AT BETHEL__74____3PM

 

ST MARY’S__86_____AT MACALESTER__69____3PM

 

AUGSBURG__88____AT ST THOMAS__86_____3PM

 

ST JOHN’S__74_____AT ST OLAF__57____3PM

 

MARTIN LUTHER__76_____AT MARANATHA BAPTIST___82____3PM

 

 

 

WOMEN’S BASKETBALL

 

ST CATHERINE__56_____AT GUSTAVUS__69____1PM

 

AUSGBURG__68_____AT ST THOMAS__83____1PM

 

CONCORDIA__39____AT BETHEL__82____1PM

 

ST MARY’S___57_____AT MACALESTER__66____1PM

 

ST BENEDICT__74_____AT ST OLAF___71___1PM

 

HAMLINE__60____AT CARELTON__50____1PM

 

MARTIN LUTHER__42____AT MARANATHA BAPTIST___59_____1PM

 

 

 

MEN’S HOCKEY

 

GUSTAVUS__0_____AT CONCORDIA___1____2PM

 

 

 

WOMEN’S HOCKEY

 

CONCORDIA__1______AT GUSTAVUS___5____2PM

 

 

 

JR HOCKEY

 

ALEXANDRIA___3____AT NU STEEL__4____7:10PM

 

 

SHARE
Previous articleFriday Results
Next articleLuAnn Aschenbrenner

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here