knuj

SPORT SCHEDULE FOR 2/8/19

 

BOY’S BASKETBALL

 

ST PETER__64_____AT BLUE EARTH____49___7:30PM

 

LUVERNE__60_____AT ST JAMES__63_____7:30PM

 

REDWOOD VALLEY_______AT MONTEVIDEO________6PPM

 

CATHEDRAL__94_____AT M.V.L.___87____7:30PM

 

G.F.W.___60______AT S.E.S.M.___61____7:30PM

 

SPRINGFIELD_______AT B.O.L.D.________7:30PM   PPD

 

WABASSO_______AT CEDAR MOUNTAIN________7:30PM   PPD

 

MADELIA_______AT GLENVILLE/EMMONS______7:30PM

 

CLEVELAND__41____AT LOYOLA___56____7:30PM

 

MARTIN CTY WEST__72_____AT L.C.W.M.____50____7:30PM

 

SIBLEY EAST________AT TRI CITY UNITED_______7:30PM

 

SW CHRISTIAN___79_____AT LESUEUR/HEN___69___7:30PM

 

JORDAN___79____AT CENTRAL__26_____7:30PM

 

ADRIAN_______AT RED ROCK CENTRAL_______7:30PM

 

MT LAKE/COMFREY________AT WESTBROOK/WG______7:30PM

 

NICOLLET     53             ALDEN/CONGER     47

 

 

 

GIRL’S BASKETBALL

 

LUVERNE__66____AT ST JAMES___49_____6PM

 

FAIRMONT_______AT JACKSON CTY CENTRAL______7:15PM

 

REDWOOD VALLEY______AT B.O.L.D.______7:30PM   PPD

 

SLEEPY EYE__50______AT SPRINGFIELD__63____7:30PM  ON SAM

 

CEDAR MOUNTAIN________AT WABASSO________7:30PM   PPD

 

B.L.H.S._______AT KER/MUR/SUN_______7:30PM

 

NICOLLET/LOY     73      JAN/WAL/PEM    55

 

S.E.S.M.        63                G.F.W.        48

 

 

 

 

WRESTLING

 

WINDOM/ML__47_____AT NEW ULM__28______5PM

 

REDWOOD/RIVER VALLEY__57____VS GLENCOE/SL__18____5PM  IN NEW ULM

 

REDWOOD/RIVER VALLEY_55_____AT NEW ULM___22_____6:30PM

 

WINDOM/ML__45_____VS GLENCOE/SL__26_____6:30PM  IN NEW ULM

 

GLENCOE/SL__24_____AT NEW ULM__48_____8PM

 

ST PETER TRI-MANKATO EAST, SIBLEY EAST

 

 

 

 

BOY’S HOCKEY

 

NEW ULM___3___AT PROVIDENCE ACAD___7_____7PM

 

LACRESCENT________AT MINNESOTA RIVER________7PM  CANCELLED

 

 

SECTION 2A GIRL’S HOCKEY

 

LITCHFIELD/DAS/COK__0____AT NEW ULM__3_____7PM   ON KNUJ

 

WACONIA__0_____AT DELANO/ROCKFORD__5_____7PM

 

MINNESOTA RIVER___1____AT HUTCHINSON__9_____7PM

 

 

MEN’S HOCKEY

 

GUSTAVUS__3______AT CONCORDIA___4___7PM   OT

 

 

 

 

 

WOMEN’S HOCKEY

 

CONCORDIA__1_____AT GUSTAVUS___6____7PM

 

 

 

JR HOCKEY

 

NU STEEL___3____AT ALEXANDRIA___1____7:10PM

 

 

 

 

SHARE
Previous article5-Hour Beef Stew
Next articleSaturday Results

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here