knuj

SPORT SCHEDULE FOR 2/1/19

 

BOY’S BASKETBALL

 

ST PETER__65______AT FAIRMONT____54___7:30PM

 

LUVERNE__65_____AT REDWOOD VALLEY__80____7:30PM

 

WABASSO__56______AT CATHEDRAL___77____7:30PM

 

S.E.S.M.___57_____AT M.V.L.___83____7:30PM

 

SLEEPY EYE_______AT RENVILLE CTY WEST_______7:30PM

 

CEDAR MOUNTAIN__57______AT SPRINGFIELD___91_____6PM

 

G.F.W.________AT B.L.H.S._______7:30PM

 

MADELIA__69______AT NICOLLET___84____7:30PM

 

L.C.W.M.__65______AT CLEVELAND__61______7:30PM

 

WESTBROOK/WG___59______AT MURRAY CTY CENTRAL__73_____7:30PM

 

HILLS/BEAVER CREEK______AT MT LAKE/COMFREY_______7:30PM

 

 

 

GIRL’S BASKETBALL

 

FAIRMONT___54______AT ST PETER____67____7:30PM

 

LUVERNE____48____AT REDWOOD VALLEY__55______6PM

 

WABASSO___79_____AT CATHEDRAL___49_____6PM

 

M.V.L.___62_____AT S.E.S.M.___85____7:30PM

 

CEDAR MOUNTAIN___43_____AT SPRINGFIELD___63_____8PM

 

B.L.H.S.___19_____VS G.F.W.___56_____7:30PM  IN FAIRFAX

 

HERON LAKE/OKA/FULDA______AT MLGHEC/TRU______7:30PM

 

SIBLEY EAST___62_____AT TRI CITY UNITED__86_____7:30PM

 

SW CHRSITIAN_48______AT LESUEUR/HEN___41___7:30PM

 

JORDAN___40____AT CENTRAL__66_____7:30PM

 

 

 

WRESTLING

 

NEW ULM___12____AT MARSHALL___69____7PM

 

NEW ULM     51           QUAD COUNTY      24

 

WAB/RRC__39______VS sT JAMES__34____

 

BLUE EARTH_______AT L.C.W.M.________7PM

 

PROR LAKE___19____AT SCOTT WEST__49_____7PM

 

WINDOM/MT LAKE__40_____AT JACKSON CTY CEN__25___-7PM

 

 

 

BOY’S HOCKEY

 

REDWOOD VALLEY___9____AT FAQIRMONT___0____7PM

 

 

 

GIRL’S HOCKEY

 

NEW ULM__6_____AT LUVERNE__2____7PM

 

MINNESOTA RIVER     7       WINDOM     4

 

 

 

 

GYMNASTICS

 

NEW ULM__137.25_____AT FAIRMONT__139.725_____7PM

 

WASECA______VS ST PETER_______7PM  AT GUSTAVUS

 

 

WOMEN’S HOCKEY

 

ST CATHERINE__0_____AT GUSTAVUS___2___7PM

 

 

 

JR HOCKEY

 

NU STEEL_______AT WILLMAR_______7:30PM

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here